Fizibo nun Sıradışı Uygulamalarını Keşfet

Sınırsız ve Sıradışı Olmaya Hazır mısınız ?

Tek bir üyelik ile ister bireysel , ister kurumsal ilanlar verebilirsiniz. Eğer bir emlak firması iseniz , kurumsal emlak mağazanıza eklenmeyen bireysel ilanlarla otomobilinizi satabilir , sekreter eleman arayabilir veya kedinizi sahiblendirebilirsiniz. Farklı sitelerde olduğu gibi yeni üyelik veya farklı bir mail adresi hatta yeni bir telefon hattına kesinlikle gerek yok.

Üç Farklı Mağaza Tek Üyelik ve Tek Panelde

Kulağa çok sıradışı mı geliyor ? Üç farklı uzmanlık ile çalışan bir emlak firması veya galerici iseniz ilanlarınızı ve danışmanlarınızı kategorize edin ve üç farklı ve tamamen birbirinden bağımsız yönetilebilen mağazalarda profesyonel ilanlar verin. Ticari portföy çalışan hangi danışman kiralık konutların olduğu bir mağazada ilan vermek ister ki ? Veya Lüx araçlarla orta sınıf araçlarınızı ayrı ayrı mağazalarda listelemeniz müşterilerinizi odak noktasında tutmanıza fayda sağlamaz mı ?

Resminizi ve İsminizi Marka Yapın

Kurumsal firma temsilcilerinin her biri artık ilanlarının linkini müşterilerinize daha rahat atabilirler. Müşterileriniz sadece sizin ilanlarınızın , uzmanlıklarınızın , hakkınızdaki yazınızın olduğu , müşterilerinizin yorumlarıyla öne çıkan ve Yetki ve lisans belgelerinizin olduğu sadece size özel sayfanızı göreceklerdir. Özel etiketlerinizi oluşturmayı profil ve kapak resminizi eklemeyi sakın unutmayın. Tıpkı özel bir web sitesi gibi değil mi ?

Uzmanlık Konusu Bölgeleri ve Yabancı Diller

Profesyonel kurumsal üyelerimize müjde ! Bildiğiniz yabancı dilleri ve Uzmanlık Konunuzu Uzmanlık Bölgelerinizi profilinizde oluşturun Müşterileriniz sizi uzmanlık alanınız ve uzmanlık konunuz ve bildiğiniz yabancı diller ile bulsun.Müşterileriniz Profil sayfanızda uzmanlıklarınızı Yabancı Dillerinizi görecek ve daha çok iş potansiyeliniz olacak.Nasıl Çok Profesyonel Değil mi ?

Çözün Ortaklarınızı Belirleyin

İster galerici ister emlakçı olun, birlikte çalışmak istediğiniz temsilcilere ortaklık teklifi yollayın veya gelen teklifi kabul edin.Çözüm ortaklarınızın portföylerine anlık erişin bilgilenin. Sonrasında gelsin portföy paylaşımları ortak işlemler ve bol kazançlar.

Bölgesel Haberler Bildirimler

Sizi çok iyi anlıyoruz. Bölgenizde girilen her yeni ilanı talebi bilmek açılan yeni mağazaları takip etmek , yeni temsilcilere hoş geldin demek istiyorsunuz ama buna imkan ve vakit mi yok ? Belki sadece henüz fizibo' yu denememişsinizdir.

İlan Taslakları ve Kopyaları Oluşturun

Proje çalışan bir gayrimenkul danışmanı iseniz veya ilanlarınızda sürekli benzer metinler oluşturuyorsanız ; bu uygulamaları çok seveceksiniz.Projenize ait bir ilan taslağı oluşturun ve bu taslaktan kopyalar türetin.Kopya taslak ilanınızı seçin ve 45 saniyede düzenleyerek yepyeni bir ilan oluşturun.Nasıl çok kolay değil mi ?

Sıradışı Favoriler Yönetimi

Diğer Sitelerde favori ilanlarınız yayından kalktığında ilan sahibiyle tüm iletişiminiz bitiyor mu ? Çıktı almak veya ajandanıza bir sürü not mu eklemek zorunda kalıyorsunuz , sürekli favorilerinizi silmek zorundamısınız ? Kurumsal Üyelerimize büyük üstünlük ve kolaylık sağlayacak yepyeni favorilerimi birde fizibo' da deneyin !

Portföy Paylaşım Bilgileri

Kurumsal üyelerimizin işlerini kolaylaştırmaya devam ediyoruz.İlanınızdaki portföyü meslektaşlarınızla paylaşıma açmak kapatmak çok kolay.Sadece Çözüm Ortaklarınızla paylaşın, paylaşıma kapatın veya herkesle paylaşın gönlünüz nasıl isterse.

Talep Oluşturun Ustalar Hizmetler Satıcılar Sizi Bulsun

Evinizi taşıyacak veya boyatacakmısınız ? Bir pkaba veya bilgisayara mı ihtiyacınız var ? Veya satılık kiralık ev dükkan ofis mi araıyorsunuz. Aklınızdaki klasik otomotivi hala bulamadınız mı ? Panik yok ! Hemen bir talep oluşturun ve istediğiniz bölgelerde yayınlayın.Ustalar hizmet veren firmalar satıcılar sizi bulsun teklif versin , siz dilediğinizi seçin...

İletişim Bilgileri Maskeleme ve Paylaşım

Kurumsal Üyelerimizin hayallerindeki uygulama.İzinli Bireysel İlanları ve Çözüm ortağınızın paylaşımdaki portföyünü kendi iletişim bilgilerinizle müşterinize gönlünüzce yollayın.Kontrolü ve iletişimi kaybetmeyin.Geri dönüşler size olsun.

Kolay Ajanda Yönetimi

Ajanda karalamayı yanınızda taşımayı unutun . Fizibo' da akıllı ajandanız hazır . Kolay basit ve işlevsel .Her daim size randevularınızı sunumlarınızı hatırlatacak bir yardımcınız olacak .Sanırız Asistanınız buna çok üzülecek !

Takas Seçenekli İlanlar

Türkiye'de yine bir ilk fizibo.com' da... İlanlarınıza sadece takas yapılır yazmayın.Takas yapmak istediğiniz tüm kategorileri seçin ; diğer üyelerimiz takas seçeneğine uygun aramalarda sizi bulsun doğru teklifi versin. Gereksiz dialoglarla zaman ve para kaybetmeyin, tam hedefinize ulaşın.

Vade Seçenekli İlanlar

Vadeli bir otomotiv arıyor veya arsa mı satıyorsunuz ? Peşinat vade sayısı ve vade oranını bilmek toplamda ne ödeneceğinin görünmesini mi istiyorsunuz ? O zaman fizibo.com daki vadeli ilanlar tam size göre.Hadi o zaman hemen aramaya veya satmaya başlayın.

Kurumsal Mağaza Planları

Kurumsal üyelerimize çok özel fiyatlarla çok geniş paketler hazırladık.İlan ve temsilci sayınız ne olursa olsun en ekonomik fiyatları ve sıradışı uygulamaları sadece fizibo da bulacaksınız.Merak etmeyin her zaman rakiplerimizden çok daha uygun fiyatta kalmaya söz veriyoruz.

Bireysel Üyelik Planları

Bireysel üyelerimize uygun ücretsiz ve çok ekonomik ilan paketleri fizibo' da.Sınırlarınızı siz belirleyin , ihtiyacınıza uygun bir plan mutlaka vardır.

Sponsorlar Firma Tanıtımları

Hizmet Servis verenler Ustalar Uzmanlar istedikleri bölgelerde sponsorluk oluşturarak istedikleri kategori ilan sayfalarında firmalarını tanıtan sponsorluklar oluşturabilirler.Ataşehirde Kiralık bir daire arayanlar aynı zamanda Ataşehirde Nakliyeci , Kuru temizlemeci , Sucu , Elektrikçi vb hizmetlere ihtiyaç duymayacaklar mı Sizce ?

Temsilci Ol Hem Kazan Hem Kazandır

Türkiyede bir ilk...Fizibo.com Temsilcilik paketlerinden birini alın ömür boyu tek ödeme ile üyemiz ve temsilcimiz olun.Referans kodunuzla üye olan tüm alt üyelerinizden gelirler elde edin.Basit içerikli marketing planımızla hem fiziboyu siz gönlünüzce kullanın , hem de tavsiye ettiğiniz alt üyeniz anında yüzde 15 indirim kazansın...Üstelik Üyelik paketleri yenilendikçe sizinde priminiz tekrar etsin . Detaylar için Temsilcilerimizle görüşebilir veya https://www.fizibo.com/sayfa/temsilciler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Profesyonel İnsan Kaynakları Yönetimi

Ticari işletmeleri ve ofisleri olan tüm kurumsal üyelerimize eleman arayışları konusunda da ayrıcalıklar sunmak hedefindeyiz.Fizibo.Com tıbkı bir kariyer sitesi mantığıyla iş ve eleman arayışlarınızda yanınızda.İster profesyonel bir Cv oluşturup iş arayabilir ve eleman arayan firmaların ilanlarına başvuruda bulunabilir isterseniz de İş arayan Cv sahiplerine mülakat daveti yollabilirsiniz.Merak etmeyin İnsan Kaynakları modülümüz size fazlasıyla seçenek sunacaktır.

Ömür Boyu Tek Ödeme

Geleceği şimdiden gören ve fırsatları kaçırmak istemeyen üyelerimize Sıradışı bir Üyelik Paketi hazırladık.Full Lisans Kurumsal Paketlerimizden istediğinizi seçin ve tek ödeme ile ömür boyu tekrardan hiç bir üyelik ödemesi yapmayın.Üstelik daha sonra alacağınız Dopinglerde de Yüzde 50 den fazla indirimler sizin olsun.Paketleri incelemek için hemen https://www.fizibo.com/sayfa/marketing-bilgi tıklayınız