Sıradışı Kazanç Tablosu

20 Yıl Önce Bu Gün Bildiğimiz En İyi Siteler de Yeni Başlamışlardı!

Tek Ödeme ve Ömür Boyu Kullanım Ayrıcalığını Hiç Biri Size Sunamadı.
Üstelik Aktif Referans Geliri ve Pasif Bölge Geliri Vererek Sizi Desteklemedi.
Sunmuş Olsalardı ve '' Evet '' demiş olsaydınız Ne Kazanırdınız ?

Tüm Temsilciler
İstanbul / BeylikdüzüAfyonkarahisar / Merkez


İstanbul / Çekmeköy
İstanbul / Kartal


İstanbul / Kadıköy

Sıkça Sorulan Sorular

Temsilcilik fizibo.com a özel bir üyelik tipidir.Temsilciler fizibo.com un tanıtımına katkı sağlayan alt üyelik paketleri satabilen ,sattıkları alt üyelik paketlerinden nakit primler kazanabilen ve tek ödeme yaparak ömür boyu kullanım haklarına sahip olan kişisel becerileri yüksek girişimci kişilerdir.Temsilciler bulundukları bölgelerde ve etki cevrelerinde tanıtım, toplantı ,sunum gibi reklam faaliyetleri yapabilir ,temsilcilik kartviziti basabilirler.
Temsilciler bulundukları bölgelerde ve kendi etki cevrelerinde fizibo.com un tanıtımlarını organize ederler.Toplantılar düzenlerler , alt üyelerine fizibo.com un faydalarını ve kullanımlarını anlatırlar.Alt üyeleriyle sürekli bir bağlantı halinde olup alt üyelerinin sorularını cevaplar , dilek ve şikayetlerini alarak fizibo.com a iletirler.Temsilciler üyelere dağıtılacak promosyon malzemelerini kendileri teslim alarak alt üyelerine kendileri dağıtırlar.Temsilciler tıbkı fizibo.com un ortakları gibi hareket ederler ve tüm sosyal hesaplarını ,paylaşımlarını fizibo.com daki ilanları mağazaları üzerinden yaparak ortak bir hareket planında farkındalık oluşturacak davranışlar ve çalışmalar yaparlar.
Temsilciler refere ettikleri alt üyeleri fizibo.com da mağaza açıp ödemesini gerçekleştirdikleri anda primleri bana özel alt üyelerim sayfasında listelenir.Ödemeleri her ayın 20-25 inde tek seferde toplam olarak yatar.
Elbette.Temsilciler üye oldukları paketten üst paketlere güncel plan farkını ödeyerek istedikleri zaman geçebilirler.Alt plana malesef geçiş sağlanmamaktadır.
Elbette.Bu fizibo.com un temsilcilere yazılı taahhütüdür ve kesinlikle değiştirilemez.Tek ödeme yaparak ömür boyu ( 20 yıl ) başka hiç bir ödeme yapmazlar.
Temsilciler mutlak olarak vergi levhası olan gerçek veya tüzel kişilerdir.Temsilciler Emlak , Galeri , Esnaf gibi ticari işletmeleri olan üyelerden seçilir.Girişimci özellikleri olan sosyal kişiler tercih sevebidir.Network marketing deneyimli olanlar bu işiçok sevecektir.
Yeni üyelerimizin Mağaza açılışlarında satın aldıkları plana anında % 15 indirim sağlamak için bir Temsilci referans kodu girmesini şart koşacağız. Bu indirimi sadece referans kodu giren üyelerimize sağlayacağız.Bu durumda bir temsilci kodu almak ve temsilcilerle dialogta olmak çok daha akıllıca olacaktır.Temsilcilerimiz ne kadar proaktif faaliyetlerde bulunurlarsa o kadar alt üye kazanma şansları olacaktır.Fiziboda sınır yok !
Temsilcilik planları 4 tiptedir. İlan sayısı prim oranlarının değişiklik gösterdiği bu planları https://www.fizibo.com/sayfa/marketing-bilgi sayfamızdan inceleyebilirsiniz
Elbette.Fizibo.com her temsilcisinin kendi reklam planlarını oluşturmasını istemekte ve desteklemektedir.Kartvizitinizi basabilir,sosyal medya vb mecralarda reklam verebilir, katalog broşür vb gereçlerle etki çevrenizde çalışmalar kampanyalar yapabilirsiniz.Zaten temsilcilerimiz tam da bu yüzden varlar !!!
Temsilcilik paketleri belirli bir planda satışta kalacaktır.Temsilcilik için başvurular en geç 31/12/2020 e kadar olacaktır.Temsilcilik planlarının satıştan kaldırılması var olan temsilcilerimizi ve kazanılmış haklarını kesinlikle etkilemeyecektir.